תנאי שימוש

מדיניות שימוש

סקירה כללית
אתר זה מופעל על ידי חנות amwfashion. המונחים "אנחנו", מתייחסים לחנות amwfashion.com מציעה אתר זה, כולל כל המידע, הכלים והשירותים הזמינים מאתר זה לך, משתמשים, מותנה בקשת כל התנאים, התנאים, המדיניות וההודעות המפורטים כאן.

על ידי ביקור באתר שלנו ו/ או רכישה של משהו מאתנו, אתה עוסק ב"שירות "שלנו וממשכים להיות מחוב לתנאים ולהגבלות הבאים (" תנאים והגבלות "," תנאים "), לרבות התנאים והתנאים והמדיניות הנוספים. הפניה כאן ו/או זמינה באמצעות היפר -קישור. תנאי שימוש אלה חלים על כל משתנה האתר, כולל משתמשים ללא הגבלה שהם דפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים ו/ או תורמי תוכן.

אנא קרא תנאי שימוש אלה בעיון לפני הכניסה לאתר שלנו או שימוש בו. על שימוש מיוחד או שימוש חלק כלשהו של האתר,אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלים של הסכם זה, אינך רשאי לגשת לאתר או שימוש בשירותים כלשהם. אם תנאי שימוש אלה חושבים כהצעה, הקבלה מוגבלת במפורש לתנאי שירות אלה.

כל התכונות או כלים חדשים המתווספים לחנות הנוכחיות נמצאים בכפופים גם לתנאי פעילות. אתה יכול לעשות את זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או לשנות כל חלק מתנאי שימוש אלה על ידי פרסום עדכונים ו/או שינויים באתר שלנו. שינויים. המשך ההסברה שלך או שאתה לא יכול לאתר לאחר פרסום שינויים כלשהם מה שההבנה שלו משנה את אלה.

החנות שלנו מתארחת בחנות Shopify בע"מ אנחנו יכולים למצוא את הפלטפורמת המסחר המקומית המקוונת המאפשרת לנו למכור לכם את המוצרים והשירותים שלנו.

חלק 1 - תנאי חנות מקוונות
בהסכמתך לתנאי שימוש אלה, אתה מצהיר כי אתה חבר המיוחד הרוב במדינתך או במחוז מגוריך, או שאתה המיוחס הרוב במדינתך או במחוז מגוריך ונתנת לנו את הסכמתך יכול להיות לכל אחד מהמקומות שהמשמש אותך באתר זה.
אינך רשאי משתמש במוצרינו מטרות לא חוקיות או גורמים בלתי מורשים, וגם אינך רשאי להפר את החוקים הנמצאים בשימוש בשירותיך (כולל אך לא רק חוקי זכויות יוצרים).
אסור לך להעביר תולעים או וירוסים או קוד בעל אופי הרסני.
הפרה או הפרשה של כל אחד מהמצבים יגרמו המקום מיידי של ביתך שלך.

סעיף 2 - תנאים כלליים
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לשירות לכל אחד מכל הדברים שהם בכל עת.
אתה מבין את הכשנים שלך (לא כולל פרטי כרטיס אשראי) עשויים להיות מועברים ללא הצפנה ולכלול (א) שידורים ברשתות שונות; ו (ב) שינויים בהתאמה והתאמה לדרישות הטכניות של חיבור רשתות או התקנים.פרטי כרטיס האשראי תמיד הצלפנים על ההעברה דרך רשתות.
אתה מסכים שלא לשכפל, לשכפל, להעתיק, למכור, למכור או לנצל כל חלק מהשירות, שימוש בשירות או מיוחדים לשירות או כל איש קשר באתר שדרכו לא יכול לתת לי, ללא הרשאה מפורשת בכתב מאתנו. .
הכותרות המשמשות בהסכם זה נכללות מטעמי נוחות בלבד ואינן מגבילות או משפיעות אחרות אחר תנאים אלה.

סעיף 3 - דיוק, שלמות וזמן מידע
איננו אחראים אם החנות באתר זה אינו מדויק, מלא או עדכני. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך עליו או להשתמש בו כבסיס הבלעדי לקבלת מידע ללא התייעצות עם מקורות מידע ראשונים, מדויקים יותר, שלמים יותר או בזמן. כל הסתמכות על החומר באתר זה הינה על אחריותך בלבד.
אתר זה יכול להכיל מידע היסטורי עובדים. מידע היסטורי, בהכרח, אין עדכון ומסופק לעיונך בלבד.אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את התוכנה של אתר זה בכל עת, אבל אין לנו כל חובה לעדכן מידע כלשהו באתר שלנו. אתה מסכים כי באחריותך לקוב אחר שינויים באתר שלנו.

חלק 4 - שינויים
בשירות ובמחירים מחירי המוצרים שלנו ניתנים משתנים ללא הודעה מוקדמת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את עמיתיך (או כל חלק או תוכן שלו) ללא הודעה מוקדמת בכל עת.
לא נהיה אחראים יכולותך או שאתה יכול לעזור לי כל אחד לשנות את כל שינוי, לשנות את המחיר, את השעיה או את הפסקת אנשים.

חלק 5 - מוצרים או שירותים (אם רלוונטיות)
מוצרים או שירותים שירותים עשויים להיות מבוקשים מאתר האינטרנט שלנו. מוצרים או שירותים אלה עשויים להכיל כמויות מוגנות כי הם יכולים לפתח שינוי או להחליף רק על פי מדיניות ההחזרה שלנו.
עשינו כל המאמץ לפיתוח מדויקת דומה לאפשר את הצבעים והתמונות של המוצרים שלנו המופעים בחנות. איננו יכולים להבטיח שהפסיכולוגיה של מחשב שלך בכל צבע תהיה מדויקת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך איננו מחויבים, הגביל את מכירת המוצרים או את בנינו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או שיפוט. אנו עשויים לממש זכות זו על בסיס כל מקרה לגופו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות הגבילה את כמות המוצרים או את בנינו שאנו מציעים. כל תיאורי המוצרים או תמחור המוצרים כפופים לשנות כל עת ללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק כל קוד בכל עת. כל הצעה על כל קוד או שירות הניתנים באתר זה בטלה היכן שהיא אסורה.
איננו מתחייבים כי איכות מוצרים

חלק 6 - דיוק חיוב ומידע על חשבון
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל הזמנה שתבצעו אצלנו. אנו רשאים, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, הגבילביל או לבטל כמויות שנרכשו לאדם, לכל בית או להזמנה. הגבולות האלה כל הזכויות לכלול הזמנות שבוצעו על ידי אותו חשבון לקוח או את אותו חשבון, אותו כרטיס אשראי ו/או הזמנות יכולות שימוש כתובת לחיוב ו/או אחרת. במקרה שנערך שינוי או ביטול הזמנה, אנו עשויים למצוא מידע על יצירת קשר עם הדואר האלקטרוני ו/או כתובת החיפוש/מספר טלפון שסופקו בזמן הופעה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות הגבילביל או לאסור הזכרונות המשותפים לפי שיקול דעתנו הבלעדי, כך הוא יכול לתת מתכונים על ידי סוחרים, משווקים או מפיצים.

אתה מסכים לרכוש פרטיות וחשבון עדכניים, מלאים ומדויקים לכל הרכישות שבוצעו בחנות שלנו. אתה מחבר את המחשבה שלך

. חלק

7 - כלים אופציונליים
אנו עשויים עובדים. לך גישה לכלים של צד שלישי שאיננו עוקבים אחריהם ואין לנו שום שליטה או קלט .
הנך מאשר ומסכים כי אנו מספקים גישה לכלים כאלה "כפי שהם" ו"כפי שהם זמינים "ללא כל אחריות, מצגים או תנאים מכל סוג וללא כל אישור. לא תהיה אנחנו כל אחריות הנובעת או קשורה השירות שלך בכלים צד שלישי אופציונליים.
כל שימוש על ידך בכלים אופציונליים מוצרים משתמשים באמצעות האתר הוא רק יכול לעבוד על אחריותך ושיקול דעת אתה ועליך לוודא שאתה מכיר ותאשר את התנאים שלהם הכלים ניתנים על פי ספק / ים הצד השלישי הרובעים.
אנו עשויים גם להציע שירותים ו/או תכונות חדשות לשימוש באתר (כולל כלי השכל ומשאבים חדשים). תכונות ו/או שירותים חדשים אלה יהיו כפופים גם לתנאי שירות אלה.

חלק 8 - קישורים של צד שלישי
תוכן, מוצרים ושירותים המשמשים זכויות משתמשות שלנו עשויים לכלול חומרים של שלי שלישי.
קישורים של צד שלישי באתר זה עשויים להפנות אותך לאתרי צד שלישי שאינם קשורים אלינו. אנו לא אחראים לבחון או להעריך את התוכן או את הדיוק ואינו מתחברים ולא נהיה כל אחריות או אחריות על חומרים או אתרים של צד שלישי כלשהם, או על חומרים, מוצרים או שירותים אחרים של צד שלישי.
אנו לא אחראים לכל נזק או נזק הקשור לרכישה או שימוש בסחורות, שירותים, משאבים, תוכן או כל מידע מיוחד שנעשו בקשר לאתרי צד שלישי כלשהו. אנא עיין בעיון במדיניות ודרכי הצד השלישי וודא אתה יכול לחשוב לפני שתתחיל בעסקה כלשהי. תלונות, טענות, חששות או שאלות הנוגעות למוצרים של צד שלישי יש להפנות הצד השלישי.

חלק 9 - הערות משתמש, פידבק והגשות אחרות
אם, לבקשתנו, אתה שולח הגדרות ספציפיות מיוחדות (למשל רשומות לתחרות) או ללא בקשה מאתנו אתה שולח רעיונות יצירתיים, הצעות, הצעות, תוכניות או חומרים אחרים, בין אם באינטרנט, בדוא"ל, בדואר. דואר או אחרת (ביחד, 'הערות'), אתה מסכים כי אנו רשאים, בכל עת, ללא הגבלה, לערוך, להעתיק, לפרסם, להפיץ, לתרגם ולהשתמש בכל אמצעי אחר בכל הערה שאתה מעביר אלינו . אין אנו מתחייבים (1) לשמור על הערות בבטחה; (2) משתמש פיצוי בגין הערות כלשהן;או (3) להגיב לכל הערה.
אנו רשאים, אבל אין לנו כל חובה, לפקח, לערוך או להכין תכנים שאנו קובעים לפי שיקול דעתנו הבלעדי שהם לא חוקיים, פוגעניים, מאיימים, הוצאת דיבה, לשון הרע, פורנוגרפיים, מגונים או פוגעים אחרים אחר או מפרים את הקהל הרוחני של כל צד. או את תנאי השימוש האלה. .
אתה מסכים שהערותיך לא יפגעו במיוחד כלשהי של צד שלישי כלשהו, ​​לרבות זכויות יוצרים, סימני מסחר, פרטיות, אישיות או זכויות אישיות או אחרות אחרות. כמו כן, אתה מסכים כי הערותיך לא יכילו חומר הוצאת דיבה או חוקית בלתי חוקית, פוגנית או מגונה, או יכילו וירוס מחשבים או תוכנות זדוניות מחלקות שונות לפתח בכל דרך על פעולת הבית או כל אתר קשור זה. אינך רשאי להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני כוזבת, להעמיד פנים שאתה אדם אחר מלבדך או להטעות אותנו או צדדים שלי מידע נוסף אחר באשר למקור כל הערה.אתה אחראי הבלעדי לכל הערות שאתה מעיר ולדיוקן. אנחנו לא לוקחים אחריות ולא לוקחים אחריות על כל הערה שפורסמה על ידך או על ידי צד שלישי כלשהו.

חלק 10 - מידע אישי
מסירת המידע האישי שלך באמצעות החנויות כפופה חדשות הפרטיות שלנו. לצפייה במדיניות הפרטיות שלנו.

חלק 11 - שגיאות, אי דיוקים וחסרונות במקרים מסוימים יכולים
להיות באתר שלנו או בשירותי מידע על מכונות טכנולוגיות דפוס, אי דיוקים או השמטות שעשויים להתבסס לאתר ליתיאורי קוד, תמחור, מבצעים, הצעות, דמי משלוח של מוצרים, זמני מעבר וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן שגיאות, אי דיוקים או השמטות, ולשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם מידע כלשהו בשירות או באתר כלשהו קשור איננו מדויק בכל עת וללה הודעה מוקדמת (כולל לאחר שהגשתם את המרכז).
אנו לא מתחייבים לעדכן, לתקן או להבהיר מידע בשירות או באתר קשור כלשהו, ​​לרבות ללא הגבלה, מידע על תמורח, למעט כנדרש בחוק. לא מציעים עדכון או תאריך רענון כלשהו שיוחל בשירות או באתר קשור כלשהו כדי להציע על כך שכלויות בשירות או באתר כלשהו קשור שונה או עודכן.

חלק 12 - שימושים אסורים נוספים
לאיסורים אחרים כמשותף בתנאי שימוש, חל איסור צריך להשתמש באתר או בתוכנו: (א) לכל מטרה בלתי חוקית; (ב) לבקש אחרים להפוך או להשתתף במעשים בלתי חוקיים; (ג) להפר כל תקנות, כללים, חוקים או תקנות מקומיות בינלאומיות, פדרליות, מחוזי או ממלכויות; (ד) לפגוע או להפר את זכויות הקהל הרוחני שלנו או את זכויות הקהילה הרוחני של אחרים; (ה) להטריד, להתעלל, להסתליב, לפגוע, להשמיץ, להשמיץ, לזלזל, להפחיד או להפלות על רקע מגדר, נטייה מינית, דת, מוצא, גזע, גיל, מוצא לאומי או נכות;(ו) למסור מידע כוזב או מטעה; (ז) להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני שישמש או שאפשר לשמש בכל דרך שתשפיע על הפונקציונליות או את הפעולה שלה או של כל אתר קשור, אתרים אחרים או אחרים; (ח) לאסוף או לעקוב אחר מידע אישי של אחרים; (i) לדואר זבל, פיש, פארם, עילה, עכביש, זחילה או גירוד; (י) לכל מטרה מגונה או לא מוסרית; או (ק) להפריע או לחקור את התכונות האבטחה של האדם או כל אתר אינטרנט, אתרים אחרים או חברות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות מפסיקה את ההשקעות שלך בשירות או בכל אתר אינטרנט קשור להפרת כל אחד מהשימושים האסורים. (י) לכל מטרה מגונה או לא מוסרית; או (ק) להפריע או לחקור את התכונות האבטחה של האדם או כל אתר אינטרנט, אתרים אחרים או חברות.אנו שומרים לעצמנו את הזכות מפסיקה את ההשקעות שלך בשירות או בכל אתר אינטרנט קשור להפרת כל אחד מהשימושים האסורים. (י) לכל מטרה מגונה או לא מוסרית; או (ק) להפריע או לחקור את התכונות האבטחה של האדם או כל אתר אינטרנט, אתרים אחרים או חברות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות מפסיקה את ההשקעות שלך בשירות או בכל אתר אינטרנט קשור להפרת כל אחד מהשימושים האסורים.

סעיף 13 - כתב ויתור על אחריות; אחריות הגבלה
אנו לא ברירת מתחייבים, מציין או מתחייב כי שימוש שלך בשירות שלנו יהיה ללא הפרעה , בזמן, מאובטח או נטול שגיאות.
איננו מתחייבים כי התפתחות העובדות השונות להתקבל מהשימוש בשירותים הם מדויקות או אמינות.
אתה מסכים שמדי פעם אנו רשאים להסכים את האדם לתקופות שאינם מוגבלים או לבטל את כל הזמן שלך, ללא הודעה מוקדמת לך.
הנך מסכים במפורש כי הפיתוח שלך או איך אנשים אחרים משתמשים בשירותים יכולים להיות אחרי אחריות הבלעדית. אנשים וכל המוצרים והשירותים הניםנים משתמשים בשני ניתנים (למעט כמו שנאמר במפורש על ידנו) 'כפי שהם' וב'כאשר זמינים 'מכשיריםך, ללא כל מצג, אחריות או במצבים שונים מסוג זה, מפורשים או משתנים, לרבות כל האחרים או בתנאי המשתמע של סחירות, איכות סחירה, התאמה מיוחרה במיוחד, עמידות, תואר ואי הפרה.
או כל אובדן או נזק מכל סוג שהוא שנגרם כתוצאה מהמושמוש בשירות או מכל תוכן (או קוד) שפורסם, מועבר או זמין דרכים אחרות לשימוש שלה, גם אם נמסר לו על הבית. אנשים שמחים או תחומי שיפוט אחרים יכולים לתת לי את ההרחקה או לקבל הגדרות של חברות מזוטות או מקריים, במדינות או שיפוטים כאלה, אחריותנו להיות מוגנים ומביאים את המערבבים על פי חוק.

סעיף 14 - שיפוי
אתה מסכים לשפות, להגן ולהחזיק בחנות אוקזאב לא מזיקה, וההורה שלנו, חברות בנות, שותפים, שותפים, קצינים, דירקטורים, סוכנים, קבלנים, נותני רישיון, נותנים שירותים, קבלני משנה, ספקים, מתמחים ועובדים, ללא כל תועלת. או דרישה, כולל שכר טרחת עורכי דין סבירים, שנעשו על כל צד שלי שלי אקב או הנובעים מהפרתך של תנאי שימוש אלה או מהמסמכים שהם משלבים בהפניה, או מהפרת חוק או זכויות של שלי שלישי. .

סעיף 15 - ראויים
מידע ונקבע כי הורדה כלשהי בתנאי שימוש אלה היא חוקית בלתי חוקית, בטלה או בלתי ניתנת לאכיפה, בכל זאת הוראה כזו תהיה ניתנת לאכיפה המערב המותרת בחוק החל, והבלבלתי לא יכול לחפש מחשבים כמנותק מתנות תקנון זה. שירות, קציבה כזו לא תשפיע על תוקפן ואכיפותן של הוראות אחרות שנותרו.

סעיף 16 - הפסקת
חובותיהם והתחייבויות של בני הצדדים שנגרמו לפני המועדון, ישרדו את סיום הסכם זה לכל מטרה.
תנאים והגבלות אלה נכנסים לתוקף, אלא אם כן עד שהם יסתיימו על ידך או עלינו. אתה רשאי לסיים תנאי שימוש אלה בכל עת על ידי הודעה לנו כי אינך מעניינת עוד שימוש בשירותינו, או בזמן הפסקת השימוש באתר שלנו.
אם שיפוטנו הבלעדי אתה נכשל, או אם אנו חושבים שלא הצלחת, לעמוד בכל תנאי או הוראה של שימוש תקין אלה, אנו גם רשאים לסיים את זה בכל מקום ללא הודעה מוקדמת ואתה תישא באחריות לכל הסכומים המגיעים. עד וכולל את המועד הסיום; ו/או שאנו יכולים להיות עשויה להיעזר במך המיוחד לשירותינו (או לכל חלק מהם).

סעיף 17 - הסכם מלא כישלון
במימוש או אכיפה של כל זכות או הוראה בתנאי שימוש אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.
תנאי שימוש אלה וכללי מדיניות או כללי הפעלה שפורסמו על ידינו באתר זה או ביחס לשירות מהים את כל ההסכם וההבנה בינך לבינינו ושולטים בשימושך בשירות, על כל הסכמים, התקשורת והצעות קודמים או עכשוויים. , בין אם בעל פה או בכתב, בינך לבינינו (כולל, אך לא רק, גירסאות קודמות של תנאי שימוש).
כל אי -בהירות הפרשנות תנאי שימוש אלה לא תתפרש במיוחד הצד המנסח.

סעיף 18 - חוק חוק
תקנון זה וכל הסכמים נפרדים לפיהם אנו מספקים לך את הדברים הם כפופים ויתפרשו במיוחד לחוקי ישראל.

סעיף 19 - שינויים בתנאי
האדם יכולים לעיין בגרסה הנדסה ביותר של פעילות המתאימה בכל עת בדף זה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, לעדכן, לשנות או לשנות את כל חלק המיני לשימוש על ידי פרסום עדכונים ושינויים באתר שלנו. שינויים.המשך המבצע שלך או שאתה לא משתרך את עצמנו או שרות לאחר פרסום שינויים בתנאי שירות אלה מהווה אישור לשינוי אלה.

סעיף 20 - מידע
ליצירת קשר שאלות לגבי תנאי המבנה יש לפרסם אלינו כתובת

SUPPORT@AMWFASHION.COM